Skip to content

TPU 022: Dlaczego warto zacząć od strategii, a nie postanowień na Nowy Rok – Kasia Bieleniewicz i Marta Bara

Dlaczego strategia, a nie cele? Czyli jak świadomość swoich talentów, mocnych i słabych strona pomaga w planowaniu i aktywnym działaniu w Nowym Roku.

Zapraszam na odcinek w którym z gościem Martą Barą – psychologiem, trenerką i coachem – poruszamy temat podsumowywania roku, celów, postanowień, narzędzi i metod pomocnych w tworzeniu strategii na Nowy Rok. Wspominamy nieco o naszych nowym projekcie, o którym więcej opowiem w 2018r.

Zapraszam!

POBIERZ przygotowane przez nas materiały, zapisz się na naszą super tajną listę i bądź pierwszym który otrzyma informacje o kursie.

W tym odcinku:

  • Dlaczego warto zacząć od strategii?
  • Dlaczego samo wyznaczanie celów i spisywanie postanowień noworocznych to za mało?
  • Jakie narzędzia, metody mogą być pomocne w budowaniu strategii na Nowy Rok?
  • Jakie pytania warto sobie zadać?
  • Jak mocne strony mogą nam pomóc planować i wyznaczać swoje kamienie milowe

Linki:

Podcast możesz subskrybować poprzez:

Zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, możesz zostawić ocenę w iTunes. To tylko chwila a dla mnie każda gwiazdka ma ogromne znaczenie.

Instrukcja:

Aby to zrobić zainstaluj aplikację iTunes na swoim komputerze z systemem Windows, zaloguj się, następnie w sekcji „Sklep” wyszukaj podcast „Tuż Przy Uchu”. Oprócz gwiazdek możesz też napisać kilka słów na jego temat. Dzięki takim osobom jak Ty, które zostawią recenzję, pomagasz mi docierać z podcastem do większej ilości osób kreatywnych i przedsiębiorczych :)

Dziękuję! :)