Skip to content

TPU 007: Autentyczność – o wolności w biznesie i nie tylko – Anna Urbańska

Myślę, że każdy z nas podświadomie czuje, że gdyby tylko mógł być sobą, tak na 100%, miałby większe rezultaty. Bo przecież osiąganie celów czy jeszcze lepszych wyników jest czymś wspaniałymWierzę, że wystarczy być najlepszą wersją siebie i wtedy efekty pojawiają się same. Jeśli rewolucją ma być bycie sobą i autentyczność, to chyba teraz w naszym kraju jest na to idealny czas. Pytanie: kto się odważy?

Pretekstem do tej rozmowy jest książka „Teraz autentyczność. O wolności w biznesie i nie tylko” Gościem odcinka jest Anna Urbańska wyjątkowa kobieta – jeden z nielicznych na świecie neurocaochów. Jest Master Trenerem Structogramu – metody rozwojowo-edukacyjnej. Jest absolwentką 5-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach. Pracuję z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank. Zarządza Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET, jestem wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose. Jest autorką książek „Otrzep kolana i biegnij„, „Mózg, fabryka sukcesu” i „Teraz autentyczność„.

Za chwilę wysłuchasz drugiej części rozmowy. Porozmawiamy o autentyczności i wolności jaką daje możliwość bycia sobą. Jak budować swoją markę na prawdziwym przekazie? Co zrobić by nasze komunikaty były prawdziwe, zgodne z nami i wysłane do odpowiednich ludzi.

W tym odcinku:

  • Czym jest autentyczność?
  • Autentyczność w biznesie online
  • Co tracisz zakładając maski i udając kogoś innego?
  • Dlaczego warto pokazywać to kim i jaki jestem swoim klientom?
  • Co mówić/pisać o sobie, gdy dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze dużego doświadczenia?
  • O wolności która płynie z bycia sobą.
  • Od czego zacząć tworzyć autentyczną markę osobistą?
  • Czy warto mówić o swoich porażkach?
  • Czego możesz nauczyć się ze swoich błędów i upadków?

Linki i osoby wymieniowe w odcinku:

Podcast jest dostępny poprzez:

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Ci się ten podcast, zostaw teraz swoją ocenę w iTunes. Każdy komentarz lub gwiazdka przyczynia się do popularyzacji podcastu. Dziękuję wszystkim osobom które to robią. :)

Konkurs:

Wygraj książkę Anny Urbańskiej „Teraz autentyczność. O wolności w biznesie i nie tylko.”Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do tego postu napiszecie:

Czym dla Ciebie jest autentyczność?

Najciekawszą dla mnie odpowiedź nagrodzę egzemplarzem książki. Na odpowiedzi czekam do 12 czerwca 2017, a  zwycięzce ogłoszę 13 czerwca tu w komentarzu oraz na fanpage.

Powodzenia!